Uzmanību vecākiem!

Atgādinājums!

Bērniem, kuriem vajadzīga speciālā ēdināšana (alerģijas), pēc atvaļinājuma vai vasaras dārziņa apmeklēšanas obligāti nepieciešama izziņa no ģimenes ārsta vai ārsta – speciālista par alerģiju izraisošajiem produktiem, lai varētu nodrošināt atbilstošu ēdienkarti.

Bērniem, kuri uzsāks bērnudārza gaitas, pirmajā apmeklējuma dienā līdzi jābūt medicīnas kartei Nr.026/u no ģimenes ārsta.

Esi vesels!

Padomi veselības profilaksei bērniem rudenī

Māra Kondrāte

Rudens ir pārmaiņu laiks gan dabā, gan cilvēka ikdienas dzīvē. Īpaši pastiprināti uz pārmaiņām reaģē bērnu organisms. To atkārtoti pierāda tendence, kas novērojama ik gadu –bērnu un jauniešu vidū izteikti pieaug augšējo elpceļu un zarnu trakta infekcijas. Turklāt skolas un bērnudārzi, kur bērni atrodas ciešā saskarē viens ar otru, ir īpaši labvēlīga vide vīrusu izplatībai. Tāpēc jau laikus nepieciešams spēcināt bērnu imūnsistēmu.

Lasīt tālāk: Esi vesels!

Mazo dejotāju lielā diena

 

30. maijā mūsu iestādes mazie dejotāji no 6. un 10. grupas, kopā ar aptuveni pusotra tūkstoša dažādu paaudžu dejotājiem, piedalījās Valmieras apriņķa deju lielkoncertā „Krāsojam pasauli”. Bērniem šī bija pirmā pieredze piedaloties tik liela mēroga pasākumā.

 

Lasīt tālāk: Mazo dejotāju lielā diena

Ciemošanās brīnumu mežā

19. martā pirmsskolas izglītības iestādē „Buratīno” notika Valmieras pilsētas pirmsskolnieku tematiskais pasākums „Mazo talantu saiets”, kurā ar saviem priekšnesumiem piedalījās bērni no visām pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm. Pasākuma mērķis bija veicināt pirmsskolas vecuma bērnu radošo spēju attīstību un radīt iespēju bērniem apliecināt savas mākslinieciskās spējas plašākai auditorijai. Arī no mūsu iestādes pasākumā piedalījās 4 bērni – Adrians Zariņš un Aksels Ceriņš no 11.grupas ar savu Velniņu deju un Estere Mačulāne un Kristers Grava no 10. grupas ar L. Saulietes dziesmu „Zaļā pļaviņā.

Lasīt tālāk: Ciemošanās brīnumu mežā

Vecvecāku pēcpusdienas "Ezītī"

Marta pirmajā nedēļā mēs savā iestādē sagaidījām mīļus ciemiņus – savu audzēkņu vecvecākus. Bērni gatavoja dāvaniņas, mācījās priekšnesumus un ļoti gaidīja savas omītes, opīšus, vecmāmiņas un vectētiņus. Šī tradīcija mūsu iestādē tikai iedibināta jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ. Mums toreiz ļoti gribējās, lai šajā laikā, kad pavasaris jau klauvē pie loga, bet ziema vēl nesteidzas atvadīties, mūsu sirdīs ienāk saulains gaišums un mīļums. Parasti jau tieši vecvecāki ir tie, kuri šo mīļumu vienmēr dāvina saviem mazbērniem, bet ikdienā ne vienmēr mēs par to pasakām paldies. Tāpēc šo pasākumu veidojām tādu, lai tieši vecvecāki jūtas īpaši.

Lasīt tālāk: Vecvecāku pēcpusdienas "Ezītī"

Meklēt

Lietotāji tiešsaistē

Klātienē 9 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Autorizācija